تبلیغات
دانلود نت آهنگ، نت موسیقی، نت ویولن - قهرمانی آذربایجان در رقابت های موسیقی اروپایی یورو ویژن 2011

تبلیغات


کاپیتان وب

طراحی و برنامه نویسی وب و اپلیکیشن


بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 25 اردیبهشت 1390جمهوری آذربایجان در رقابت های موسیقی اروپایی یورو ویژن برای نخستین بار برنده این رقابت ها شد.
گروه "ال / نیکی" با حضور الدار قاسم اف و نگار جمال، دو هنرمند جمهوری آذربایجان، در پایان رقابت یورو ویژن با به دست آوردن ۲۲۱ امتیاز برای ترانه عاشقانه خود به عنوان محبوب ترین خواننده های قاره اروپا انتخاب
نمایندگان ۲۵ کشور که به مرحله نهایی یورو ویژن سال ۲۰۱۱ رسیده بودند، شنبه شب در دوسلدورف آلمان در حضور ۳۵ هزار تماشاگر با هم به رقابت پرداختند.
در این رقابت ها رافائل گوآلاتسی از ایتالیا مقام دوم را کسب کرد و اریک سعاده، خواننده ۲۰ ساله سوئدی به مقام سوم رسید.
اما نماینده بریتانیا بار دیگر در این یوروویژن ناکام ماند. گروه تازه تشکیل شده "بلو" نتوانست بیشتر از ۱۰۰ امتیاز به دست آورد و یازدهم شد. بریتانیا آخرین بار در سال ۱۹۹۷ اول به مقام نخست این رقابت ها دست یافت.
این نخستین بار در تاریخ ۵۶ ساله یورو ویژن است که جمهوری آذربایجان عنوان نخست این رقابت پربیننده را به دست می آورد. این جمهوری سابق اتحاد جماهیر شوروی نخستین بار در سال ۲۰۰۸ در این رقابت ها حضور پیدا کرد.
نگار جمال، خواننده زن این گروه دو نفره با آنکه در آذربایجان به دنیا آمده است، اما اکنون با همسر و دو دخترش در شمال لندن زندگی می کند.
الدار قاسم اف، خواننده دیگر گروه هنگام گرفتن جایزه اش خطاب به جمعیت گفت که "شادترین مرد روی زمین است."
نحوه رای گیری یوروویژن به این صورت است که بینندگان در ۴۳ کشور حاضر در مسابقه از طریق تلفن و فرستادن پیامک، خواننده یا گروه محبوب خود را انتخاب می کنند که نیمی از آرا محسوب می شود.
پنجاه درصد آرای باقیمانده را هئیت پنج نفره داوران در هر کشور به نمایندگان کشورهای دیگر می دهند.طبقه بندی:
برچسب ها: دانلود اهنگ یورو ویژن سال 2011، ائدار قسیم اف، یورو ویژن، قهرمان رقابتهای یورو ویژن سال 2011، دانلود ویدیوی یورو ویژن 2001، یورو ویژن 2011، آذربایجان برنده ی رقابتهای یورو ویژن،
ارسال توسط محمد
نظر سنجی
بیشتر به چه سبکی علاقه دارید؟
پیوند ها
آمار